Siyah Beyaz Aşk 31. Bölüm Fragmanı

Reklamlar

 
Reklamlar

D Yapım imzalı ekranların iddialı dizisi Siyah Beyaz Aşk 31. Bölüm fragmanı yayınlandığında ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. Kanal D ekranlarında pazartesi akşamları seyircisiyle buluşan başrollerinde Birce Akalay ile İbrahim Çelikkol’un yer aldığı Siyah Beyaz Aşk dizisinin yeni bölüm fragmanlarını her hafta hd kalite sitemizden takip edebilirsiniz. Sosyal medyada en çok konuşulan diziler arasında yerini alan Siyah Beyaz Aşk her hafta pazartesi akşamları yeni bölümleriyle Kanal D’de.

Aslı, Ferhat’ı içine düşeceği beladan korumaya çalışmaktadır. Ferhat, polislerin elinden kurtulmayı başaran Namık’ın peşine düşer. Tek amacı vardır babası bildiği Necdet’in intikamını Namık’ı öldürerek almaktır. Aslı ise bunu engellemek için ilişkilerinin zarar göreceğini bile bile Ferhat’a engel olmak için elinden geleni yapmak olacaktır.


Reklamlar

Özge’nin Ferhat’ın kızı olduğunu öğrenmesiyle evden gitmek isteyen Aslı beklenmedik bir durum oluşunca gitme planını bir süre erteler. Ferhat ise Aslı’nın gitmemesi için çok fazla fedakarlık yapacaktır. Ferhat ile Aslı’nın aşkları bir kez daha sınanmaktadır.

Yeğeni Jülide hakkında hiç bir şey bilmeyen Aslı, Jülide’nin geçmişi araştırmaya başlar. Jülide’nin Vildan ile olan yakınlığı Aslı’nın Jülide hakkında sakladığı Sırrı öğrenmesine çok az kalmıştır. Fer ise Özge hakkında öğrendiği gerçeği Aslı’ya söyleyememenin ağırlığı altında ezilmeye başlamıştır. Uzun bir bekleyişten sonra Aslı, Ferhat’a gerçek babasının Namık olduğunu söyleyebilecek mi?


Reklamlar

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.